TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Snina » Snina » Byty » 2 izbový byt »

2 izbový byt ul. Študentská, Snina

2 izbový byt ul. Študentská, Snina

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Byt na 1. p. situovaný v bytovom dome na Študentskej ulici v okresnom meste Snina. Samostatne stojací bytový dom má dva vchody, 3.nadzemné podlažia a suterén a spolu 12 bytov. V suteréne sa nachádzajú pivnice pre byty a spoločné priestory. Vertikálna komunikácia je zabezpečená schodiskom bez výťahu. Bytový dom bol postavený v r. 1956. Dispozičné riešenie: byt je I. kategórie so vstupnou predsieňou s chodbou, jednou izbou s kuchyňou, jednou samostatnou izbou a s kúpeľňou s WC s prístupom z verejne prístupného schodiska bez výťahu. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 46,44 m2. Orientácia obytných miestností je na východ a juh. Byt je z pôvodných konštrukčných materiálov, ktoré sú v stave primeranom ich veku. V byte boli vykonané stavebné úpravy - rekonštrukcia kúpeľne s vybavením, rekonštrukcia kuchyne, výmena podláh a výmena pôvodných drevených okien za okná plastové, okrem okien v kúpeľni a na chodbe. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, keramické umývadlo, v kuchyni kuchynská linka 2,60 m s nerezovým drezom, plynový sporák, odsávač pár nie je. Byt má podlahy obytných miestností a chodby veľkoplošné plávajúce laminátové, v kúpeľni a WC je keramická dlažba, v byte sú pôvodné rozvody studenej a teplej vody, kanalizácie a elektriny, byt má samostatnú prípojku zemného plynu s plynomerom pod schodiskom do suterénu. Byt sa nachádza v okrajovej lokalite mesta s kompletnou infraštruktúrou v okolí. Prístup k domu je z verejnej miestnej komunikácie - Študentskej ulice. Mesto Snina sa svojou polohou nachádza v severovýchodnej časti Slovenska, v najvýchodnejšej časti Prešovského kraja. Mesto má kompletné občianske vybavenie na úrovní okresného mesta.

Cena: 6 030,00 €

  131,08 €/m2

Kategória: 2 izbový byt - Dražba

Lokalita: Snina - Snina
(2 izbový byt - Snina)

Úžitková plocha: 46 m2

Dátum aktualizácie: 14.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk